Regulamin rozgrywek

Start rozgrywek 24 września.Zakończenie do 29.10.2016

Gramy w każdą sobotę

• mecze rozgrywane będą piłkami nr 4 , na boisku piłkarski o wym. 65 x 36 m (ulica Armii Krajowej 39,Warszawa-Wesoła)-nowoczesne boisko oddane do użytku 01.09.2015.

Do dyspozycji gości także boisko boczne na rozgrzewki, siłownia plenerowa, bufet oraz parking.

• bramki o wymiarach 5 x 2 m.

• każdy zespół zgłasza do rozgrywek minimum 10 zawodników w roczniki 2004/2005 i 12 zawodników w rocznikach 2006/2007 (obowiązek posiadania legitymacji).

• na boisku znajduje się 5 zawodników plus bramkarz-rocznik 2004/2005 i 6 zawodników plus bramkarz rocznik 2006/2007.Przed meczami będzie miała miejsce weryfikacja roku urodzenia zawodników.Na każde spotkanie zawodnicy muszą posiadać dokument potwierdzający rok urodzenia ( legitymacja lub paszport)

• czas gry rocznik 2004/2005- 2 x 25 minut, rocznik 2006/2007- 2 x 25 minut ( 2 minuty przerwy).

• w trakcie meczu obsadę sędziowską stanowi jeden sędzia MZPN

• w czasie spotkania obowiązują zmiany "hokejowe" we właściwej strefie zmian.

• nie obowiązują przepisy dotyczące pozycji spalonej.

• auty wykonywane rękoma .

• odległość muru od piłki przy stałych fragmentach gry wynosi 5 m.

• rzut karny wykonuje się z odległości 9 m od środka linii bramkowej.

• obowiązuje zakaz gry wślizgiem.

• kary dyscyplinarne: czasowe wykluczenie zawodnika z gry na 2 minuty, wykluczenie do końca spotkania (po 2 minutach odbywania kary można wprowadzać w miejsce ukaranego innego zawodnika).

• w przypadku niestawienia się drużyny uznany jest walkower 3:0.

• w pozostałych wypadkach obowiązują przepisy gry w piłkę nożną.

System gier:

System ligowy każdy z każdym.

Punktacja:

• za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis – 1 punkt, za przegraną – 0 punktów,

• w przypadku równej liczby punktów o miejscu decydują: wynik bezpośredniego spotkania,lepsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek.

Nagrody:

1. każdy uczestnik ligi otrzyma pamiątkowy medal

2. zespoły za miejsca I, II, III zespoły otrzymają puchary i medale,

3. król strzelców rozgrywek (w danej kategorii wiekowej) otrzyma okolicznościową statuetkę ( w przypadku dwóch zawodników z taką samą ilością strzelonych bramek decyduje wyższa pozycja drużyny w turnieju),

4. najlepszy bramkarz rozgrywek (według decyzji trenerów występujących drużyn) otrzyma okolicznościową statuetkę,

Sprawy organizacyjne

Drużyny ubezpieczają się na własny koszt.

Zapewniamy opiekę medyczną i obsługę sędziowską MZPN

Koszt udziału:

60 PLN/zawodnik. W ramach opłaty:

-udział w rozgrywkach ligowych

-opieka medyczna

-medal dla każdego

Zgłoszenie drużyny do zawodów oznacza akceptacje wszystkich postanowień niniejszego regulamin